ایران درجایگاه117 درکسب وکار جهان قراردارد

0

رئیس همایش ملی توسعه صنعت چاپ وبسته بندی گفت: ایران در بین 150 کشور جهان در رتبه 117 در کسب وکار جهان جای گرفته است.
رامین اکبری درظهرروز شنبه در جمع خبرنگاران گفت:ایران در بین 150 کشور جهان دررتبه 117 جای دارد که این امر باعث رکود در همه صنعایع به ویژه صنعت چاپ وبسته بندی شده ومشکلات زیادی را به همراه دارد .
وی ادامه داد:تبریز درصنعت چاپ وبسته بندی مواد غذایی و شکلات مهد چاپ هست و چاپ هلیوم تبریزنیاز خارج از کشور را تامین میکند و لی در بقیه چاپها به خاطر تیراژ بالا تهران باید تمرکز گرایی کند.
وی اساسی ترین مشکل در صنعت چاپ را در محصولات کشاورزی دانست وگفت: همه محصولات کشاورزی ما به خاطر چاپ وبسته بندی بی کیفیت از ترانزیت کالا برگشت میخورد واین مشکل باید حل شود.
وی همچینین از همایش ملی توسعه صنعت چاپ وبسته بندی خبر داد و گفت: این همایش 18 شهریور روز پنچ شنبه راس ساعت 10/30 در محل نمایشگاههای دائمی در سالن شمس تبریزی برگزار خواهد شد وبیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ وبسته بندی نیز از 16-19 شهریور برپاست.
اکبری افزود: این همایش که در سطح ملی برگزار میشود مهمانانی از تهران واردبیل وارومیه و زنجان حضور خواهند داشت و سخنرانان ملی از تهران سخنرانی خواهند کرد.
وی اهداف همایش را ایجاد زمینه شناخت تبلیغات ،بازاریابی، فروش ، برندینگ در کسب و کار وتوسعه تنوع بازار های صادراتی چاپ و بسته بندی واثر بخشی چاپخانه ها و صنوف وابسته در بازار های کشور و بین المللی دانست.

دبیر همایش گفت:کمک به نظام جمهوری اسلامی برای توسعه صنعت چاپ و بسته بندی و اقتصاد کشوردر منطقه و افزایش شهرت منطقه ای،
وارائه مطالب علمی شفاف و قابل اعتماد برای مدیران از دیگر اهداف همایش است.
وی ادامه داد: ارتقای آگاهی بیشتر مدیران صنعت چاپ و بسته بندی از سیستم های مدیریتی و ایجاد بستر های مناسب برای تعامل مؤثر چاپ و بسته بندی کشورمان با نهاد های دولتی، خصوصی و وافزایش رقابت پذیری چاپ و بسته بندی کشورمان در تعامل با اقتصاد جهانی از دیگر اهداف همایش برشمرد.

اکبری در پایان گفت: علاقمندان به شرکت در همایش میتوانند به نشانی سایت www.orta.ir مراجعه کنند وشرکت برای عموم آزاد است

ارسال نظر