ثبت نام آغاز شد

0

کد خبر : 84683 | تاریخ خبر : 1397/02/11 | ساعت : 12:54

ثبت نام آغاز شد؛
برگزاری اولین رویداد بهار کارآفرینان استارت اپی تبریز با حضور سخنران ملی کشور / دیجی کالا و علی بابا به تبریز می آیند

نصر: بهار کارآفرینان استارت‌آپی تبریز ،یک رویداد کارآفرینی و فناوری است که همراه با سخنران های ملی، پنل کارافرینان جوان تبریز و شبکه‌سازی برای اولین بار در تبریز برگزار خواهد شد.
برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش سرویس فناوری نصر، این رویداد توسط فعالان فناوری اطلاعات تبریز و با حمایت بخش خصوصی و دولتی در ۱۹ اردیبهشت ماه با حضور بنیان‌گذاران استارت‌آپ‌های موفق و مربیان استارت اپی نامدار کشور که برای به اشتراک گذاری تجربیات خود مهمان این رویداد هستند، برگزار می‌شود.

حضور بنام ترین و برترین های حوزه کارآفرینان کشور به عنوان سخنران در بهار کارآفرینان استارت اپی سبب شده این رویداد هویت ملی به خود گیرد و قدم بزرگی برای پیشرفت هرچه سریع تر اکوسیستم استارت آپی تبریز باشد.

سخنران های این رویداد،چهره‌های آشنایی همچون مجید حسینی نژاد( بنیان گذار علی بابا که در حوزه گردشگری فعالیت دارد و چهره سال استارتاپی ایران ۹۶)،سعید محمدی( بنیان گذار وب سایت دیجی کالا)، محمودی ( بنیان گذار نی نی سایت ,تی وی پلاس , نوا, کلیک )حسن اطاعت (مشاور تجارت الکترونیک و مربی کسب و کارهای نوپا )، علیرضا غضنفری(مدیر عامل شرکت تسهیل گستر)، امیر کریم زاد شریفی (بنیان گذار اولین رسانه دیجیتال شمالغرب کشور) به چشم می‌خورند.

این گزارش می افزاید، در کنار سخنرانی این کارافرینان با تجربه پنل کارآفرینان جوان تبریزی نیز برگزار خواهد شد تا حضار از تجربیات استارت اپ های موفق شهر خود نیز بهره مند شوند.

رامین اکبری مدیر اجرایی رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی ، با بیان اینکه اهداف رویداد بر اساس نظر کارشناسان ، متخصصین و کارآفرینان حوزه استارتاپها برنامه ریزی شده است، ادامه داد: بررسی نحوه شکل گیری ایده اولیه کسب و کار کارآفرینان، نقش عوامل نیروی انسانی در موفقیت استارت اپ، مدیریت استراتژیک در شرایط بحران و رکودفرهنگ کارآفرینی استارتاپی در ایران، چالش­ها و فرصت های استقرار کارآفرینی استارتاپ از اهداف برگزاری این رویداد است.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت

http://Orta.ir

و ثبت نام به

http://ebilit.co/karafrini

مراجعه فرمایید.

ارسال نظر