« دانش فنی »نیاز امروز صنعت چاپ ایران

0

مدیر عامل شرکت سان کیمگال گفت: صنعت چاپ ایران برای تداوم فعالیت وسرپا نگه داشتن خود نیازمند ارتقای دانش فنی لازم است.
مدیر عامل شرکت سان کیمیگال که در آستانه همایش ملی توسعه صنعت چاپ وبسته بندی با خبرنگار همایش سخن میگفت ،از نیاز شدید صنعت چاپ در ایران به‌ دانش فنی که بتواند این صنعت را از بی رونق بودن در بیاورد سخن به میان آورد وگفت: صنعت چاپ ایران با وجود عدم تنوع بازارها در وضعیت بحرانی نیز کم‌وبیش خود را سرپا نگه داشته مشروط بر این‌که دانش فنی لازم فراهم باشد.

محمود نام آور افزود:شرکت سان کیمیگال بزرگترین تولید کننده انواع مرکب در جهان وپیش از 50در صد بازارهای جهانی را در اختیار وسالانه بیش از هفت میلیارد دلارفروش دارد .
وی گفت:این شرکت با هفت مرکز تحقیق و توسعه در سراسر جهان یکی از نوآوران صنعت چاپ بوده و در استانداردسازی چاپ نقش قابل‌توجهی را دارا است و بیشترین استفاده از روغن‌های پایه گیاهی در تولید محصولات خود را لحاظ مینماید. اغلب محصولات شرکت دارای تأییدیه‌های FDA و CE می‌باشند.
وی همچنین افزود:علاوه بر این الزامات مندرج در استانداردهای ایزو ISO 12647:2 در تهیه مرکب‌های سان کیمیگال رعایت شده و ازلحاظ تنوع و شدت رنگ نیز با استاندارد ISO 2846:1 (Colour) مطابقت دارند. مرکب‌های افست رول و شیت سان کیمیگال که در سراچه‌های اروپایی این شرکت تولید می‌شوند دارای تنوع کاربردی زیادی بوده و امکان تطبیق مرکب با فرایندهای چاپ و نوع کاغذ مصرفی را به‌راحتی برای چاپخانه‌داران فراهم می‌آورد.

مدیر عامل محترم شرکت آلتین نام آورهمچنین افزود:مرکب‌های تولیدشده در ایران درصورتی‌که مطابق استانداردهای جهانی و با مواد اولیه مناسب و روش‌های تولید تائید شده تولیدشده باشند ازلحاظ کیفی تفاوت عمده‌ای با تولیدات خارجی ندارند
وی عدم رعایت اصول استاندارد در تولیدو عدم داشتن دانش فنی لازم و رعایت نکردن اصول اخلاق حرفه‌ای را از عمده ترین مشکلات اساسی صنعت مرکب دانست.
محمود نام آور افزود: محصولات تولیدشده در شرکت آلتین نام آور را مرکب‌های پایه آب بر اساس استانداردها ی سان کیمیگال و صرفاً با استفاده از مواد اولیه تولیدی آن شرکت و بر اساس فرمولاسیون شرکت مادر است.
وی گفت:این شرکت درزمینهٔ تولید سایر مرکب‌ها فعالیتی نداشته و سایرمرکب های افست –uv-حلالی و … صرفاً وارداتی بوده و شرکت آلتین نام آور به‌عنوان نماینده رسمی توزیع آن در ایران را بر عهده دارد.
محمود نام آور خاطر نشان کرد:شرکت آلتین نام آور درزمینهٔ تولید آب دارو و پاره‌ای دیگر از ملزومات چاپ نیز فعال است و این محصولات را با مجوز و لیسانس شرکت انگلیسی HAMMOND (هموند)تولید می‌کند
وی در پایان گفت:مرکب‌های تولیدی شرکت آلتین نام آور مطابق با استانداردهای روز شرکت مادر و بادانش فنی آن شرکت تولید می‌شود.

ارسال نظر