همایش ملی توسعه صنعت چاپ وبسته بندی شهریور95 در تبریز

0

همایش ملی توسعه صنعت چاپ وبسته بندی شهریور95 در تبریز.

ریاست همایش از برگزاری همایش ملی توسعه صنعت چاپ وبسته بندی درشهریور95 در تبریز خبر داد.

رامین اکبری در گفتگو با خبرنگار همایش از برگزاری این همایش خبر داد گفت:این همایش در سطح ملی و همزمان با بیستمین نمایشگاه صنعت چاپ وبسته بندی  تبریز در 18 شهریور 95 ( روز پنج شنبه ) در تبریز برگزار می شود.

وی افزود:با توجه به اینکه سال گذشته همایش توسعه صنعت چاپ و بسته بندی در سطح استان آذربایجان شرقی برگزار شد. ما را برآن داشت تا تلاش کنیم.  این همایش را در سطح ملی  برگزار کنیم و بتوانیم با رفع کم وکاستیهای سال گذشته  موثمر ثمر برای خانواده چاپ و بسته بندی باشیم.

قطعا این تلاش ما بر این است که در صنعت چاپ وبسته بندی کشور با کمک همه عزیزان تلاشگر ومتولیان این صنعت مفید خواهیم باشیم. لازم به اشاره است در این همایش بالای 25 نفر از تبریز و تهران حدود شش ماه فعالیت و در تلاش هستند تا به بهترین صورت ممکن همایش برگزار شود .  دبیر همایش همچنین گفت: این همایش با مشارکت حدود 20 ارگان دولتی و بخش خصوصی و مراکز دانشگاهی کشور برگزار و نمایشگاه بین المللی تبریز حامی اصلی همایش ملی می باشد.

 

 

وی در پایان از همه عزیزانی که حدود شش ماه است تلاش میکنند که این همایش به نحوه احسن برگزار شود تقدیر وتشکر کرد. و بخصوص مدیر عامل محترم نمایشگاه بین المللی تبریز جناب مهندس ماهوتی ،که کمک های بیشتری در همایش داشتند .و همچنین نیازمند کمک همه عزیزان هستیم تا به نحوه احسن کار رو تمام کنیم.

ارسال نظر